Archiv rubriky admin

Videozáznam z rozlučky s P. Pilkou

V případě vašeho zájmu o videozáznam zašlete prosím e-mail na adresu fararstvi@seznam.cz. Do předmětu uveďte: „Prosím o zaslání rozlučky“. Do těla e-mailu vložte údaje ve tvaru: jméno příjmení váš kontaktní e-mail Soubor vám pak bude na kontaktní adresu zaslán.vlcsnap-2021-09-14-09h52m11s650

Odkaz

POZOR!

Od 9. 5. 2021 zavádíme nový a snad lepší systém organizování čtení Božího Slova během nedělních mší v kostele sv. Bartoloměje v Pecce. Nebojte se toho! Pro pravidelné lektory se nic nemění, jen už Vás nebudeme obtěžovat osobně přímo před mší. Co a kdy budete chtít číst si sami dopředu vybereteonline přístupné tabulce a jednoduše se tam zapíšete. Do tabulky se dostanete zadáním níže uvedeného odkazu do řádku adresy ve Vašem internetovém prohlížeči (Edge, Mozilla, Chrome, …) Oznámení platí pro ostřílené čtenáře i pro nové zájemce z řad návštěvníků i místních. Fungovat to bude pouze tehdy, když to zkusíte. Je to snadné, tak směle do toho!

Přihlašovací Google tabulka k výběru nedělního čtení v kostele sv. Bartoloměje v Pecce.