Archiv rubriky 5.7.2021

Odkaz

POZOR!

Od 9. 5. 2021 zavádíme nový a snad lepší systém organizování čtení Božího Slova během nedělních mší v kostele sv. Bartoloměje v Pecce. Nebojte se toho! Pro pravidelné lektory se nic nemění, jen už Vás nebudeme obtěžovat osobně přímo před mší. Co a kdy budete chtít číst si sami dopředu vybereteonline přístupné tabulce a jednoduše se tam zapíšete. Do tabulky se dostanete zadáním níže uvedeného odkazu do řádku adresy ve Vašem internetovém prohlížeči (Edge, Mozilla, Chrome, …) Oznámení platí pro ostřílené čtenáře i pro nové zájemce z řad návštěvníků i místních. Fungovat to bude pouze tehdy, když to zkusíte. Je to snadné, tak směle do toho!

Přihlašovací Google tabulka k výběru nedělního čtení v kostele sv. Bartoloměje v Pecce.