32. neděle v mezidobí

 Neděle 10. listopad- 32. neděle v mezidobí C                                               Borovnice – 8:00 hod – mše sv.                                                                      Pecka  – 9:30 hod. – mše sv. za živé a mrtvé farníky                                             Mostek – 11:00 mše sv. 

Pondělí 11. listopad - sv. Martina, biskupa, památka                                     Pecka –  mše sv. nebude

Úterý 12. listopad – sv. Josafata Kunceviče, biskupa a mučedníka,                        mše sv. nebude

Středa 13. listopad – sv. Anežky České, panny, památka       
Borovnice – 16 hod. – mše sv.
Mostek – 17 hod. – mše sv.

Čtvrtek 14. listopad - 32.týdne v mezidobí                                                            Pecka – 15:00 adorace 15:30 růženec 16:00 hod. – mše sv.

Pátek 15. listopad -Sv. Alberta Velikého, biskupa a učitele církve, nezávazná památka 15:30 růženec 16:00 hod. – mše sv.                                

Sobota 16. listopad -32.týdne v mezidobí , Sv. Markéty Skotské, Sv Gertrudy, panny, nezávazná památka                                                                                          Vidochov - 15 hod.!- mše sv.

Neděle 17. listopad- 33. neděle v mezidobí C                                               Borovnice – 8:00 hod – mše sv.                                                                      Pecka  – 9:30 hod. – mše sv. za živé a mrtvé farníky                                             Mostek – 11:00 mše sv. 

     Náboženství: úterý Mostek  15:30, Pátek 13:45 Fara 

Od 11.-13.11. pondělí až do středy se koná celonárodní pouť do Říma jako poděkování za svatořečení sv. Anežky a dar svobody. A pak v sobotu od 10:00 v Katedrále Sv, Víta, Vojtěcha a Václava děkovná bohoslužba.

Změna pořadu bohoslužeb vyhrazena!
www.farnostpecka.cz

Comments are closed.