24. neděle v mezidobí

Neděle 15. září – Sedmibolestné Panny Marie                                                        24. neděle v mezidobí - Sbírka na Církevní školství !!!                                           Borovnice – 8:00 hod – mše sv.                                                                        Pecka  – 9:30 hod. – mše sv.                                                                                  Mostek – 11:00 hod. - mše sv.

Pondělí 16. září - sv. Ludmily, mučednice – památka
mše nebude

Úterý 17. září - 24. týden v mezidobí, Sv. Kornélia, papeže a Cypriána, biskupa, mučedníků, Sv.Roberta Bellarmina, biskupa a učitele církve nezávazná památka    mše nebude

Středa 18. září – 24. týden v mezidobí
Borovnice – 17 hod. – mše sv.
Mostek – 18 hod. – mše sv.

Čtvrtek 19. září - 24. týden v mezidobí, Sv. Januária, biskupa mučedníka   nezávazná památka                                                                                       Pecka – 17:00 adorace 17:30 růženec 18:00 hod. – mše sv.

Pátek 20. září – Sv.Ondřeje Kim Taegona, kněze a Pavla Chong Hasanga a druhů, mučedníků Koreje – památka
ZMĚNA!!! Pecka – 8 hod. mše sv. (od 7:30 hod. – růženec)                                           od 17:00 Jičín – zahájení exteriérové výstavy na nádvoří regionálního muzea P. Josef Štemberka -kněz a vlastenec; ŘK Farnost Pecka ve spolupráci s muzeem

Sobota 21. září – Svátek Sv. Matouše, apoštola                                               Vidochov – 18 hod.- mše sv.

Neděle 22. září –                                                                                                   25. neděle v mezidobí C                                                                                           Borovnice – 8:00 hod – mše sv.                                                                        Pecka  – 9:30 hod. – mše sv.                                                                                  Mostek – 11:00 hod. - mše sv.                                                                                     Pecka sv.Bartoloměj 16:00 KONCERT -Ad libitum z Přelouče

 Náboženství: Mostek- Středa v 15:30, Pecka- na faře ve 12:30,

Změna pořadu bohoslužeb vyhrazena!
www.farnostpecka.cz

Comments are closed.