6. Květná Neděle A – 5. duben 2020

Květná Neděle 5. 4. 2020                                                                                  Borovnice – 8:00 - mše nebude                                                                        Pecka  – 9:30 hod. -možná pouze v malém počtu lidí   za dodržení předpisů Mostek – 11:00 mše nebude       

Pondělí 6. duben 2020 Pecka   – mše nebude                                                                                                                                                                                           Úterý 7.duben 2020  Pecka – mše nebude, 

Středa 8. duben 2020                                                                                         Borovnice – 17:00 - mše svatá – zrušeno!!!                                                     Mostek – 18:00- mše svatá – zrušeno!!!                                                                       

Zelený Čtvrtek 9. duben 2020 Památka ustanovení Eucharistie                            Pecka – 18:00 mše svatá -17:30 růženec  pouze v malém počtu lidí   za dodržení předpisů, pak poklona v Getsemanské zahradě 

Velký Pátek 10. duben 2020 –  Svatého tridua                                                   Pecka – 10:00 křížová cesta v kostele                                                                                   17:00 obřady velkého pátku, pak otevřen Boží hrob k modlitbě

Bílá Sobota 11. duben 2020 –  Svatého tridua                                                         Pecka  otevřen Boží hrob dopoledne i odpoledne                                         19:30 velikonoční vigilie pouze v malém počtu lidí   za dodržení předpisů            

Velikonoční Neděle  12. 4. 2020 – Boží hod velikonoční                                          Borovnice – 8:00 modlitba a sv.přijímaní +malý počet, rozestupy                        Pecka  – 9:30 hod. modlitba případně Mše svatá, za dodržení podmínek státu,   Mostek – 11:00  Tichá modlitba a podání svatého přijímání                               Vidonice 15:00  Tichá modlitba a podání svatého přijímání                                   

DNES MŠE NA :mseonline.cz   

Všem Farníkům vyprošuji Požehnané Veliko/ro/noce   P. Lubomír Pilka                                                                                                        

 Náboženství: zrušeno

Změna pořadu bohoslužeb vyhrazena!
www.farnostpecka.cz

Comments are closed.